اطلاعیه مهم!

 معرفی اعضای جدید سایت کنکور نفت

🔖 با توجه به پیشنهادها و شرایط بوجود آمده از این به بعد اعضای اصلی سایت کنکور نفت افراد زیر خواهند بود:

۱- محمدرضا شمعونی: مشاور و پشتیبان و در حقیقت عضو اصلی سایت. ایشان رتبه ۶ مخزن کنکور ارشد ۹۶ و فارغ التحصیل دانشکده نفت اهواز هستند. پس بدون شک قابل اعتماد خواهند بود و به تمام سوالات شما در مورد کنکور جواب می دهند. در حقیقت از این به بعد، نقش من در این چند سال را ایفا می کنند و من به حاشیه می روم☺️.

۲- صادق سلمانی: مدیر سایت. من کارهای هماهنگی بین دوستان مختلف و اعضای سایت را انجام می دهم. در برخی حوزه های مورد علاقه خودم محتوا تولید می کنم و علاوه بر سایت شخصیم، اگر برای کنکوری ها نیز مناسب بود در سایت کنکور نفت قرار می دهم. از این به بعد به سوالات کنکور جواب نمی دهم و همه این کارها به آقای شمعونی واگذار می شود. نکته مهم این هست که تا حدودی دیگر من با شما عزیزان در ارتباط مستقیم نیستم و انشالا تجربه های آقای شمعونی خیلی بروز تر و بهتر از من خواهد بود (من در حال حاضر در کانال @NaftMarket و @WellTestTech هستم).

۳- هادی احمدی: کارهای مربوط به طراحی سایت و افزودن زیرساخت های لازم برای کارهای آتی را انجام خواهند داد. تا کنون نیز ایشان سایت را روی پا نگه داشته اند و در ادامه هم ایده های بهتری دارند.

۴- یکسری از دوستان هم هستند که فعالیت های مقطعی دارند. مثلا ممکن است یک درسنامه یا جزوه خوب بنویسند و بخواهند در سایت بگذارند. این عزیزان نیز از فعالان سایت خواهند بود.

✅ شاید یکی از ویژگی های خوب خودم را در این بدانم که جواب سوالات و ایمیل های همه دوستان را در اسرع وقت و با حوصله و دقت زیادی داده ام. پس حتماً باید سایر اعضای سایت در ادامه هم به همین شکل جواب سوالات را بدهند. بالاخره یا اصلاً نباید جواب بدهیم، یا اگر هم جواب می دهیم باید به بهترین شکل ممکن خودش باشد.

🔹 به زودی آقای شمعونی برای کنکوری های ۹۷ وارد عمل می شود و این دوستان می توانند با رتبه ۶ کنکور امسال ارتباط کاملاً مستقیم داشته باشند و سوالات و چالش هایشان را مطرح کنند. من و سایر اعضای سایت نیز کاملاً با هم هماهنگ هستیم و کاری بدون مشورت همه ما صورت نمی گیرد. 🔜

🔰 اکانت اختصاصی آقای شمعونی در تلگرام برای ارتباط مستقیم با ایشان و پرسش سوالاتتان:

MR_Shamouni@

📩 ایمیل سایت کنکور نفت برای طرح پرسش های شما در مورد کنکور ارشد مهندسی نفت:

konkurenaft@gmail.com

💬 konkurnaft@
🌐 KonkurNaft.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code