دانلود جزوه‌های کنکور

جزوات جدید و مهم کنکور را از این سایت دانلود کنید

شروع کار من در زمینه کنکور ارشد بر می گردد به روزهای قبل از اعلام نتایج کنکور ارشد خودم (یعنی فروردین سال ۹۳). در آن روزها یک وبلاگ ایجاد کرده بودم و جزوات دست نویس خودم را که ماه های قبل نوشته بودم، به رایگان در وبلاگ می گذاشتم. برای تبلیغ وبلاگم در زیر پست های وبلاگ های معروف آن زمان نظر می گذاشتم و اسم وبلاگم را درج می کردم :)(در آن موقع هنوز مواردی مثل تلگرام و اینستاگرام نبود و همه دوستان نظرات و سوالاتشان را در قسمت نظرات وبلاگ ها درج می کردند و اتفاقا چقدر هم خوب بود.)

در این مدت (حدوداً  سه سال) که در زمینه کنکور ارشد نفت فعالیت جدی و پیوسته ای را داشته ام، تقریباً اکثر جزوات مهم اساتید رشته نفت توسط دوستانم به دست من رسیده است و من هم در صورت امکان و با در نظر گرفتن شرایط، آن ها را در سایت قرار داده ام.

برخی از جزوات را خودم و یا دوستانم به طور داوطلبانه و بر اساس نیاز دانشجویان نوشته ایم و با توجه به اینکه نوشتن یک جزوه هزینه زمانی زیادی را می طلبد، برای اینگونه جزوات قیمتی را تعیین کرده ایم ولی سایر جزوات سایت رایگان هستند و امیدوارم که برای شما نیز مفید باشد.

از دوستانی که جزوه خوش خط، مهم، جدید و مفیدی دارند تقاضا می کنم که در صورت صلاحدید خودشان آن را برای من ارسال کنند تا در صورت تأیید محتوای جزوه، در سایت قرار گیرد.

https://t.me/konkurnaft

برای دانلود همه جزوات کنکور به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود جزوات کنکور