کسب درآمد دانشجویی

محتوای آسان و مفهومی برای کنکور ارشد نفت

از تمام دوستانی که یک مبحث درسی را به خوبی درک کرده اند و قادر هستند اون مبحث را در مثلا ۵ یا ۱۰ صفحه به «زبانی کاملاً ساده و مفهومی» توضیح بدهند، دعوت میکنم که دانسته های خودشون رو با بقیه دوستان هم به اشتراک بگذارند… برای مثال شما مفهوم «اشباع آب کاهش نیافتنی» و یا مثلاً مفهوم «عدد موئینگی» و یا مثلاً مفهوم «فشار آستانه» و یا هر مبحث دیگری را به خوبی و با تمام وجود درک کرده اید (مقاله خوانده اید، یا در کلاس به خوبی یاد گرفته اید و یا رفرنس های متعددی را مطالعه کرده اید)… حال، یک درسنامه به زبان خودتون (حتی لازم نیست زبان کتابی باشد) نوشته و برای من ارسال می کنید… پس از تایید اینکه کپی نیست و خودتان زحمت آن را کشیده اید، این درسنامه از شما خریده می شود و برای فروش در سایت قرار داده می شود…

https://t.me/konkurnaft

پس از تلاشهای بسیاری که داشتم تا دوستان همکاری کنند تا بتوانیم دانش خود را منتقل کنیم و به نفع خودمان و کشورمان باشیم، ولی گویا کسی حاضر به این کار نمی شود… مجبور هستم پیشنهاد مالی بدهم تا بلکه دوستان ترغیب شوند!

? هرچند فعلاً باید خودم از جیبم پول بدهم و احتمال بازگشت هزینه را نمی دانم ولی به شدت حس می کنم که داریم به سمت جزوه خوانی پیش می رویم و از مطالعه رفرنس های درسی فاصله زیادی گرفته ایم.

منتظر دریافت فایل های ارزشمند شما، قیمت گذاری برای آن ها و سپس فروش در سایت هستم.

خواهشا اگر در هر زمینه ای که کار می کنید دارای اطلاعات خوبی هستید، حتما در این کار شرکت کنید تا به تدریج یک بانک بسیار خوبی برای محتواهای مفهومی مهندسی نفت وجود داشته باشه… ضمن اینکه درآمد معقولی هم نصیب شما می شود.

https://t.me/konkurnaft

?کسب درآمد دانشجویی?

? شرایط همکاری:

✅ هیچ گونه جزوه کلاسی را قبول نمی کنم.
✅ فقط محتوای دست نویس و به زبان کاملاً ساده و مفهومی که نشان دهنده درک خوب شما از موضوع باشه را قبول می کنم و در این امر «بسیار سختگیرانه عمل خواهد شد». از تعدادی از دوستانم هم برای تایید محتوای ارسالی استفاده می کنم.
✅ فایل ها باید مبحثی بوده و تعداد صفحات آن کم باشد. هر موضوعی که مرتبط با مهندسی نفت و کنکور ارشد باشد را قبول می کنم.
✅ درسنامه های ارسالی باید همراه با توضیحات دقیق، ساده و همراه با شکل و در شأن دانشجوی مملکت باشد.
✅ درسنامه های ارسالی شما پس از بررسی تأیید شده و «هزینه آن را مستقیماً دریافت می کنید».
✅ فرضاً اگر هزینه درسنامه ۵ یا ۱۰ صفحه ای شما ۱۰ هزار تومان باشد، من این هزینه را سریعاً به شما می پردازم و سپس آن را با قیمت خیلی کمتری در سایت می گذارم تا امکان دانلود و استفاده از آن برای همه باشد. البته امکان این هم وجود دارد که به ازای هر دانلود، شما درصد فروش دریافت کنید. انتخاب با خودتان است.
✅ در نهایت هم شما درآمد مختصری خواهید داشت و هم اینکه پس از مدتی یک بانک از مفاهیم مهم مهندسی نفت را در اختیار داریم که به افزایش دانش دانشجویان و مهندسان نفت کشور کمک می کند.

? موضوعات قابل ارائه:

? تمام مباحث درسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد.
? مفاهیمی که در آزمایشگاه ها کاربرد دارند.
? مفاهیمی که در پشت نرم افزارها استفاده می شود و به درک بهتر کارایی نرم افزار کمک می کند.
? ریاضیات و کدنویسی


برای همکاری با سایت این لینک را نیز حتما مطالعه بفرمایید.


 جهت ارسال درسنامه ها و تأیید آن ها فرم زیر را تکمیل نمایید:

لطفا کد زیر را در بالا وارد نمایید

CAPTCHA
لطفا صبر کنید